/* */

Vianočné smetiarske auto OLO

Prvýkrát v histórii vyráža do ulíc Bratislavy vianočné smetiarske auto OLO. Od 6. decembra postupne zavíta do všetkých mestských častí

Vianočné smetiarske auto vyráža na prvú jazdu hlavným mestom už dnes, 6. decembra 2022. Štartuje z centrály spoločnosti OLO na Ivanskej ceste 22 a pokračuje smer Petržalka, Jarovce, Rusovce a Čunovo. Až do 22. decembra 2022 navštívi všetky mestské časti Bratislavy a ich ulice rozjasní každý pracovný deň v čase od 16:00 do 19:30 hodine. Vozidlo nebude vykonávať odvoz odpadu.

Najmenší Bratislavčania sú celoročne našimi najväčšími fanúšikmi. V tomto hrejivom adventnom období sme chceli ich radosť znásobiť vyslaním svetielkujúceho smetiarskeho auta do ulíc Bratislavy. Veríme, že sa mu potešia malí i veľkí. Budeme radi, ak sa s nami podelia o zážitky cez fotky či videá prostredníctvom našich sociálnych sietí a pomôžu nám šíriť radosť ešte ďalej,“ dodáva Zuzana Balková, manažérka externej komunikácie OLO.

 Inšpirovali sme sa už tradičnou vianočnou električkou Dopravného podniku Bratislava a tiež vánoční kukačkou kolegov z Pražských služeb, ktorá jazdí už druhé Vianoce. Našim vianočným vozidlom sa stala SCANIA, ktorá je súčasťou 100 člennej zberovej flotily OLO. Funguje na CNG pohon, ktorý je ekologickejší ako vozidlá na bežné spaľovacie motory.

V prípade zlých poveternostných podmienok či zhoršenej dopravnej situácie vozidlo z bezpečnostných dôvodov vianočnú jazdu vynechá. Informácie o jeho trasách budeme zverejňovať na našich sociálnych sieťach a stránke www.olo.sk.

 

Autor

Komentovanie je vypnuté.